O nas

Miejsce to zrodziło się z pasji i potrzeby realizacji marzeń. Zalążek naszej stajni stanowiły dwa konie.: Baba Jaga – nasza seniorka i Grand . Przebyli pod siodłem kilkanaście kilometrów z ówczesnego miejsca pobytu i zamieszkali z nami. Było to w pierwszy dzień wiosny 2012 roku. Od tamtej pory nasz zwierzyniec rósł w siłę. Z roku na rok przybywał, a to koń, a to inny gatunek czworonogów. W chwili obecnej nasze stado liczy sobie 6 koni, dwie przemiłe i przyjazne owce, dwa psy oraz trzy koty – choć akurat ten przybytek bywa zmienny w liczbie najbardziej :).

Dzięki obecności w naszym gospodarstwie koni, wzbudziliśmy zainteresowanie wśród miejscowych dzieci i młodzieży. To właśnie oni skłonili nas do rozwinięcia skrzydeł i stworzenia krok po kroku kameralnej stajni rekreacyjnej. Dzięki temu, że cały czas pozostaje to naszym zamiłowaniem, jesteśmy w stanie zapewnić Wam serdeczną atmosferę, frajdę z przebywania z końmi , a także dostosowany do Waszych potrzeb poziom szkolenia.

Chcemy dzielić się z Wami naszą pasją, wiedzą i doświadczeniem. Może również dla kogoś z Was stanie się to sposobem na życie, a dla innych po prostu odskocznią od codzienności.